zawartość koszyka (pusty)
Polecane

Złączka szynowa gwintowa ZUG-G10 czerwona


2.18 zł Brutto
Na zamówienie
Czas realizacji: 24h
Producent: POKÓJ SPÓŁDZIELNIA ELEKTROTECHNICZNA
Kod producenta: A11-0207_

Dostępność w oddziałach

zamknij


Złączki są wyrobami elektroizolacyjnymi, jedno lub wielotorowymi, przeznaczonymi do połączenia toru prądowego dwóch odcinkówprzewodów elektroenergetycznych niskiego napięcia za pomocą zacisków lub innych elementów przyłączeniowych umieszczonych na końcach każdego toru.
Tory te są umieszczone na podstawie izolacyjnej lub w obudowie izolacyjnej. Złączki i związane z nimi wyposażenie tworzą system, którego główną funkcją jest pewne połączenie pod względem elektrycznym i mechanicznym. Dzięki różnorodnym kształtom i wykonaniom złączek istnieje możliwość takiego ich doboru, aby najkorzystniej spełniały pożądane funkcje.
Zgodność z normami
Ogólne wymagania i określenia dotyczące złączek stosowanych w urządzeniach elektroenergetycznych domowych i przemysłowych zawierają przedmiotowe normy.
Złączki jednotorowe ZG-G®, ZUG-G®
Złączki uniwersalne są stosowane głównie do łączenia w sposób pewny pod względem elektrycznym i mechanicznym przewodów elektroenergetycznych miedzianych w urządzeniach użytkowanych w warunkach wnętrzowych we wszystkich strefach klimatycznych.

ZŁĄCZKA SZYNOWA GWINTOWA ZUG-G10 CZERWONA

Dane techniczne:
przekrój znamionowy 10mm2
Przyłączalność znamionowa: drut / linka 0,5...10mm2
Napięcie znamionowe izolacji 690V
Napięcie znamionowe udarowe wytrzymywane 6kV
Prąd znamionowy ciągły 57A
Moment skręcający dla zacisków 1,2Nm
Długość odizolowania 10mm
Szerokość 8mm