zawartość koszyka (pusty)
Kategorie produktów - sklep internetowy

Wyłącznik nadprądowy 3P B 40A 6kA AC xPole Home HN-B40/3 194885


130.88 zł Brutto
Na zamówienie
Producent: EATON
Kod producenta: 194885

Dostępność w oddziałach

zamknij


Wyłącznik nadprądowy xPole Home

Nr katalogowy: 194885
EAN: 9010238063693
Symbol: HN-B40/3
Charakterystyka: B
Prąd znamionowy: 40A
Ilość biegunów: 3
Wytrzymałość zwarciowa: 6kA
Napięcie znamionowe [V]: 400
Rodzaj napięcia: AC
Stopień ochrony (IP): IP20
Szerokość wyrażona liczbą modułów: 3
Częstotliwość [Hz]: 50
Głębokość wbudowania [mm]: 70.5000

Nowa seria produktów xPole Home, obejmująca całą gamę wyłączników nadprądowych HN, kombinowanych HNB i różnicowoprądowych HNC, została opracowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i efektywności projektowania. Serię tę cechuje uproszczone wzornictwo, niezawodność i pełna zgodność z odpowiednimi normami. Ponadto urządzenia z serii xPole Home są łatwo dostępne i proste w montażu.
Wyłączniki nadprądowe xPole Home do zastosowań domowych łatwo rozpoznać po szarym piktogramie domu zamieszczonym na każdym produkcie z tej serii oznaczającym zwiększone bezpieczeństwo. Uproszczone wzornictwo, a zarazem odporność i wytrzymałość na agresywne środowisko to główne zalety produktów EATON.
Wszystkie wyłączniki z serii xPole Home mają szeroką gamę sprawdzonych funkcji, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracy i łatwość obsługi. Nowa aparatura modułowa EATON może być wyposażona w akcesoria: styki pomiocnicze, wyzwalacz wzrostowy, wyzwalacz podnapięciowy, aparat do ponownego załączenia, szyny łączeniowe, blokadę na kłódkę.