zawartość koszyka (pusty)

Odzież ochronna i BHP

Bezpieczeństwo to podstawa dobrej i efektywnej pracy. Wysokiej jakości odzież robocza (czapki, rękawice robocze, kombinezony) oraz odzież ochronna (ze specjalnych, wytrzymałych materiałów) pozwalają skoncentrować się na wykonywanych obowiązkach, bez konieczności troski o własne zdrowie i życie. Na budowie czy warsztacie niezbędnym wyposażeniem jest właściwy sprzęt chroniący przed wypadkami i uszczerbkiem zdrowotnym. W wielu zakładach praca jest powiązana z przebywaniem wśród szkodliwych substancji i ciężkich przedmiotów, które mogą uszkodzić nasze ciało lub na stałe wpłynąć negatywnie na nasze zdrowie. Powinniśmy rozsądnie się zabezpieczać przy wykonywaniu niebezpiecznych zadań.

Hurtownia elektryczna MESKON-HURT w swojej ofercie posiada szeroki asortyment zapewniający bezpieczeństwo i indywidualną ochronę zatrudnionych w miejscu pracy. Są to zarówno ubrania robocze, chroniące przed zabrudzeniem, jak i odzież ochronna, chroniąca przed czynnikami zagrażającymi życiu lub zdrowiu.

Odzież ochronna np.: kurtki, spodnie, bluzy, kamizelki, kombinezony, t-shirty chronią nas przed niekorzystnym działaniem wiatru, wody, niskiej i wysokiej temperatury, pyłów czy kurzu. Obuwie ochronne np. kalosze, półbuty, trzewiki i zabezpieczenie głowy m.in. hełmy, czapki, okulary, maski, nauszniki ubezpieczą nas od działania szkodliwych substancji i zmniejszą ryzyko nieszczęśliwych wypadków przy pracy. Także ochrona rąk (rękawice robocze i ochronne) jest kolejną kategorią produktową ważną dla naszego bezpieczeństwa i higieny pracy.

W naszej hurtowni znajdą Państwo również asortyment pomocniczy w pracach na wysokości, maty ochronne, a także inne elementy zwiększające bezpieczeństwo użytkowników.

Wytrzymałe materiały pozwalają na długotrwałe i bezpieczne wykonywanie niezbyt bezpiecznych działań. Dzięki dobrej jakości odzieży, mogą Państwo skupić się na wykonywanej pracy, bez obaw o ich wpływ na Państwa zdrowie.

Widok:
 • Kombinezon roboczy rozmiar L/52 81-250-L
  porównaj
  169.37 zł Brutto
  Na zamówienie
  loader
 • Kombinezon roboczy rozmiar M/50 81-250-M
  porównaj
  169.37 zł Brutto
  Na zamówienie
  loader
 • Kamizelka robocza rozmiar M/50 81-260-M
  porównaj
  92.99 zł Brutto
  Na zamówienie
  loader
 • Bluza robocza z odpinanymi rękawami 2 w 1 rozmiar L/54 81-310-LD
  porównaj
  115.13 zł Brutto
  Na zamówienie
  loader
 • Spodnie robocze na szelkach rozmiar S/48 81-430-S
  porównaj
  79.70 zł Brutto
  Na zamówienie
  loader
 • T-shirt rozmiar L pomarańczowy 81-600-L
  porównaj
  34.38 zł Brutto
  Na zamówienie
  loader
 • Półbuty robocze skórzane rozmiar 44, CE 82-015
  porównaj
  119.56 zł Brutto
  Na zamówienie
  loader
 • Półbuty robocze zamszowe rozmiar 39, CE 82-030
  porównaj
  133.95 zł Brutto
  Na zamówienie
  loader
 • Trzewiki robocze zamszowe, rozmiar 41, CE 82-042
  porównaj
  145.02 zł Brutto
  Na zamówienie
  loader
 • Rękawice robocze skóra bydlęca licowa rozmiar 10,5 97-602
  porównaj
  26.90 zł Brutto
  Na zamówienie
  loader