zawartość koszyka (pusty)

Odzież ochronna i BHP

Bezpieczeństwo to podstawa dobrej i efektywnej pracy. Wysokiej jakości odzież robocza (czapki, rękawice robocze, kombinezony) oraz odzież ochronna (ze specjalnych, wytrzymałych materiałów) pozwalają skoncentrować się na wykonywanych obowiązkach, bez konieczności troski o własne zdrowie i życie. Na budowie czy warsztacie niezbędnym wyposażeniem jest właściwy sprzęt chroniący przed wypadkami i uszczerbkiem zdrowotnym. W wielu zakładach praca jest powiązana z przebywaniem wśród szkodliwych substancji i ciężkich przedmiotów, które mogą uszkodzić nasze ciało lub na stałe wpłynąć negatywnie na nasze zdrowie. Powinniśmy rozsądnie się zabezpieczać przy wykonywaniu niebezpiecznych zadań.

Hurtownia elektryczna MESKON-HURT w swojej ofercie posiada szeroki asortyment zapewniający bezpieczeństwo i indywidualną ochronę zatrudnionych w miejscu pracy. Są to zarówno ubrania robocze, chroniące przed zabrudzeniem, jak i odzież ochronna, chroniąca przed czynnikami zagrażającymi życiu lub zdrowiu.

Odzież ochronna np.: kurtki, spodnie, bluzy, kamizelki, kombinezony, t-shirty chronią nas przed niekorzystnym działaniem wiatru, wody, niskiej i wysokiej temperatury, pyłów czy kurzu. Obuwie ochronne np. kalosze, półbuty, trzewiki i zabezpieczenie głowy m.in. hełmy, czapki, okulary, maski, nauszniki ubezpieczą nas od działania szkodliwych substancji i zmniejszą ryzyko nieszczęśliwych wypadków przy pracy. Także ochrona rąk (rękawice robocze i ochronne) jest kolejną kategorią produktową ważną dla naszego bezpieczeństwa i higieny pracy.

W naszej hurtowni znajdą Państwo również asortyment pomocniczy w pracach na wysokości, maty ochronne, a także inne elementy zwiększające bezpieczeństwo użytkowników.

Wytrzymałe materiały pozwalają na długotrwałe i bezpieczne wykonywanie niezbyt bezpiecznych działań. Dzięki dobrej jakości odzieży, mogą Państwo skupić się na wykonywanej pracy, bez obaw o ich wpływ na Państwa zdrowie.

Widok:
 • Spodnie robocze rozmiar L
  porównaj

  Spodnie robocze rozmiar L

  Producent: HÖGERT TECHNIK

  74.00 zł Brutto
  Na zamówienie
  loader
 • Rękawice robocze dzianina bawełniana powlekana lateksem rozmiar 10 97-600
  porównaj
  11.70 zł Brutto
  Dostępne: 1  szt.
  loader
 • Okulary popularne domowego uzytku 82S101
  porównaj
  5.54 zł Brutto
  Na zamówienie
  loader
 • Rękawice robocze 8 bawełniane z powłoką lateksową HT5K208
  porównaj

  Rękawice robocze 8 bawełniane z powłoką lateksową HT5K208

  Producent: HÖGERT TECHNIK

  lateksową HT5K208

  8.11 zł Brutto
  Dostępne: 16  szt.
  loader
 • Rękawice ochronne 10" HT5K215
  porównaj

  Rękawice ochronne 10" HT5K215

  Producent: HÖGERT TECHNIK

  HT5K215

  2.00 zł Brutto
  Dostępne: 10  szt.
  loader
 • Rękawice ochronne rozmiar 10 HT5K210
  porównaj

  Rękawice ochronne rozmiar 10 HT5K210

  Producent: HÖGERT TECHNIK

  HT5K210

  6.51 zł Brutto
  Dostępne: 20  szt.
  loader
 • Rękawice robocze HOGERT HT5K214 10,5" z  z usztywnianym mankietem
  porównaj

  Rękawice robocze HOGERT HT5K214 10,5" z z usztywnianym mankietem

  Producent: HÖGERT TECHNIK

  z usztywnianym mankietem

  19.99 zł Brutto
  Dostępne: 5  szt.
  loader