zawartość koszyka (pusty)

Polecane

korytko kablowe 25x15 2m

3.17 zł Brutto

Polecane

korytko kablowe 32x15 2m

3.32 zł Brutto

KUP TERAZ

Polecane

rura rl 40 biała 3m sztywna

7.80 zł Brutto

Początki działalności firmy Meskon sięgają 1994 roku. Działalność powstała w Katowicach i od początku zajmowała się handlem i montażem automatyki przemysłowej na terenie całego kraju.

W 1998r ze spółki została wydzielona odrębna działalność pod nazwą Meskon- Hurt, działająca do dnia dzisiejszego. Firma zajmuje się hurtową jak i detaliczną sprzedażą artykułów elektrycznych. Jesteśmy dystrybutorem najbardziej renomowanych producentów zarówno polskich jak i światowych.

Z każdym rokiem poszerzamy nasz asortyment jak i śledzimy najnowsze trendy na rynku, prowadzimy naszą działalność zarówno stacjonarnie w Katowicach przy ulicy Woźniaka 5 jak i w internecie, dzięki czemu sprzedawane przez nas produkty docierają w każdy rejon Polski, a nie rzadko również poza granice naszego kraju.

W naszej ofercie między innymi znajdują się produkty od producentów: EATON, LEGRAND, HAGER, SCHNEIDER, ETI, OSPEL, KONTAKT SIMON, ELEKTROKABEL, TELEFONIKA, NKT, LAPKABEL, PAWBOL, OSRAM, PHILIPS, GTV i można by tak wymieniać jeszcze na prawdę długo.

Dzięki na prawdę dużej sprzedaży jesteśmy w stanie zaproponować świetne ceny dla naszych klientów, a hurtowników oraz deweloperów zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu ustalenia indywidualnych warunków dla stałej współpracy.

Hurtownia jest stale rozwijana i rozbudowywana przez co towar którym handlujemy nie jest wirtualny, a faktycznie znajduje się na półkach naszego magazynu, dostawy mamy regularne więc nawet w przypadku produktów "mniej chodliwych" których nie posiadamy u siebie jesteśmy w stanie ściągnąć w kilka dni!

Nasze oddziały

Oddział Katowice Centrala

zamknij

Oddział Katowice Magazyn zewnętrzny

zamknij