zawartość koszyka (pusty)

Początki działalności firmy Meskon sięgają 1994 roku. Działalność powstała w Katowicach i od początku zajmowała się handlem i montażem automatyki przemysłowej na terenie całego kraju.

W 1998r ze spółki została wydzielona odrębna działalność pod nazwą Meskon- Hurt, działająca do dnia dzisiejszego. Firma zajmuje się hurtową jak i detaliczną sprzedażą artykułów elektrycznych. Jesteśmy dystrybutorem najbardziej renomowanych producentów zarówno polskich jak i światowych.

Z każdym rokiem poszerzamy nasz asortyment jak i śledzimy najnowsze trendy na rynku, prowadzimy naszą działalność zarówno stacjonarnie w Katowicach przy ulicy Woźniaka 5 jak i w internecie, dzięki czemu sprzedawane przez nas produkty docierają w każdy rejon Polski, a nie rzadko również poza granice naszego kraju.

W naszej ofercie między innymi znajdują się produkty od producentów: EATON, LEGRAND, HAGER, SCHNEIDER, ETI, OSPEL, KONTAKT SIMON, ELEKTROKABEL, TELEFONIKA, NKT, LAPKABEL, PAWBOL, OSRAM, PHILIPS, GTV i można by tak wymieniać jeszcze na prawdę długo.

Dzięki na prawdę dużej sprzedaży jesteśmy w stanie zaproponować świetne ceny dla naszych klientów, a hurtowników oraz deweloperów zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu ustalenia indywidualnych warunków dla stałej współpracy.

Hurtownia jest stale rozwijana i rozbudowywana przez co towar którym handlujemy nie jest wirtualny, a faktycznie znajduje się na półkach naszego magazynu, dostawy mamy regularne więc nawet w przypadku produktów "mniej chodliwych" których nie posiadamy u siebie jesteśmy w stanie ściągnąć w kilka dni!

Nasze oddziały

Oddział Katowice Centrala

zamknij

Oddział Katowice Magazyn zewnętrzny

zamknij