zawartość koszyka (pusty)
Widok:
  • Kabel teleinformatyczny U/UTP kat.6 4x2x AWG23 /305m/
    porównaj
    403.39 zł Brutto
    Dostępne: 24  krążek
    loader
  • Kabel teleinformatyczny U/UTP kat.5e 4x2x0,5 /100m/
    porównaj

    Kabel teleinformatyczny U/UTP kat.5e 4x2x0,5 /100m/

    Producent: MADEX

    4x2x0,5 /100m/

    90.05 zł Brutto
    Dostępne: 58  krążek
    loader
  • Pigtail światłowodowy LC SM OS1 PC 2m M308898
    porównaj
    14.30 zł Brutto
    Na zamówienie
    loader
  • Adapter światłowodowy SCsimplex PC SM M317194
    porównaj
    13.04 zł Brutto
    Na zamówienie
    loader
  • Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 4x2x0,8 /bębnowy/
    porównaj

    Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 4x2x0,8 /bębnowy/

    Producent: MADEX

    4x2x0,8 /bębnowy/

    2.76 zł Brutto
    Dostępne: 1150  m.
    loader
  • Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 6x2x0,8 /bębnowy/
    porównaj

    Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 6x2x0,8 /bębnowy/

    Producent: MADEX

    6x2x0,8 /bębnowy/

    3.89 zł Brutto
    Dostępne: 5  m.
    loader
  • Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 50x4x0,5 /bębnowy/
    porównaj

    Kabel telekomunikacyjny XzTKMXpw 50x4x0,5 /bębnowy/

    Producent: MADEX

    50x4x0,5 /bębnowy/

    22.60 zł Brutto
    Dostępne: 948  m.
    loader
  • Kabel telekomunikacyjny YTKSY 3x2x0,5 /b ębnowy/
    porównaj
    65.89 zł Brutto
    Na zamówienie
    loader
  • Kabel telekomunikacyjny YTKSY 14x2x0,5 / bębnowy/
    porównaj
    3.15 zł Brutto
    Na zamówienie
    loader
  • Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM2 50um 3m 21.99.9753
    porównaj

    Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM2 50um 3m 21.99.9753

    Producent: MADEX

    PC OM2 50um 3m 21.99.9753

    46.36 zł Brutto
    Na zamówienie
    loader