zawartość koszyka (pusty)

EP-LUX PLUS Rozdzielnica modułowa hermetyczna 1x5 IP55 SRN-5


35.31 zł Brutto
loader
Dostępne:  szt.
Czas realizacji:
24h
Producent: ELEKTRO-PLAST NASIELSK
Kod producenta: EN1951-01_

Dostępność w oddziałach

zamknij


Rozdzielnica n/t 5-mod.
Seria: EP-LUX Plus
Kolor: Biały
Drzwi transparentne dymne
Dane techniczne:
Stopień ochrony: IP 55
Zacisk N+PE
Wymiary (wys x szer x gł): 158 x 118 x 95 mm

Rozdzielnice EP-LUX
Rozdzielnice naścienne serii EP-LUX przeznaczone są do instalowwania w nich wyłączników różnicowoprądowych, wyłączników instalacyjnych oraz innych aparatów elektrycznych przystosowanych do montażu na szynach nośnych TH-35. Oferowane rozdzielnice charakteryzują się estetycznym wyglądem, dużą odpornością mechaniczną na uderzenia, łatwością montażu urządzeń, wysokim stopniem ochrony IP 55 zapewniającym niezawodne działanie aparatów w warunkach dużego zapylenia i zawilgocenia.
Rozdzielnice wyposażone są w listwy zaciskowe, które umożliwiają łatwe przyłączenie przewodów zerowych. Na pokrywach czołowych rozdzilnic przewidziano pola służące do opisywania zainstalowanych wyłączników lub aparatów. Przednia część rozdzielni chroniona jest odwracalnymi drzwiczkami z zamkiem (również na kluczyk) dostępnymi w kolorze białym lub dymnym.
Dzięki powyższym własnościom rozdzlnice EP-LUX mogą znaleźć szerokie zastsowanie w instalacjach domowych i przemysłowych. Oferowany asortyment rozdzielnic naściennych EP-LUX obejmuje modele natynkowe i podtynkowe na 5, 7, 9, 13, 19, 26, 38, 39, 57 modułów wykonywanych w wersjach o stopniu ochronnym IP 40 oraz IP 55.