zawartość koszyka (pusty)

Dzwonki bezprzewodowe

Z każdym rokiem oferta w zakresie obejmującym dzwonki bezprzewodowe jest coraz szersza. Dzięki temu coraz więcej osób decyduje się na zakup takich urządzeń, które jednocześnie eliminują tradycyjny problem – co zrobić z niepotrzebnym okablowaniem. Dobrze dobrany dzwonek bezprzewodowy pozwoli na sprawne korzystanie. Na co zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Przede wszystkim warto przyjrzeć się czym są zasilane. Mogą to być baterie lub akumulatory. Pamiętajmy, że dzwonek składa się z elementu montowanego na zewnątrz oraz ze specjalnego odbiornika, który trafia do wnętrza mieszkania lub domu. W zależności od lokalizacji wybierzmy więc dzwonek, który będzie miał odpowiednią moc i zasięg, tak aby działał efektywnie.

Z tego też powodu warto postawić na dzwonki z regulacją głośności. Takie rozwiązanie przyda się gdy np. organizujemy głośną imprezę – lub w odwrotnym przypadku – gdy chcemy zachować ciszę w pomieszczeniu (np. gdy śpią w nim małe dzieci).

Hurtownia elektryczna MESKON-HURT to szeroki wybór dzwonków bezprzewodowych. Postaw na sprawdzone rozwiązania od zaufanych producentów!

 

Widok:
 • Przycisk dzwonkowy do dzwonków z serii QH OR-DB-QH-108PD
  porównaj
  23.60 zł Brutto
  Dostępne: 1  szt.
  loader
 • Dzwonek sieciowy bezprzewodowy BULIK II zestaw IP56 zasięg 350m DRS-985H SUN10000428
  Polecane
  porównaj
  242.00 zł Brutto
  Dostępne: 1  szt.
  loader
 • Przycisk dzwonkowy do dzwonków bezprzewo dowych QS
  porównaj
  25.09 zł Brutto
  Dostępne: 2  szt.
  loader