zawartość koszyka (pusty)

Domofony i Wideodomofony

Domofon bezprzewodowy lub wideodomofon to elementy wyposażenia, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonowania w mieszkania lub w domu. To nie tylko cechy funkcjonalne – jak np. łatwa obsługa przy otwieraniu drzwi, ale też kwestie bezpieczeństwa (w przypadku wideodomofonów zewnętrznych obserwacja tego co dzieje się poza domem).

W MESKON-HURT doskonale wiemy, że domofony to urządzenia, które muszą też dobrze wyglądać bo często znajdują się w widocznym miejscu w mieszkaniu. W naszej ofercie znajdują się dzwonki przewodowe i bezprzewodowe o różnorodnym wyglądzie, który pozwoli na dopasowanie pod kątem własnych oczekiwań. Każde urządzenia dysponuje też sygnałami dźwiękowymi oraz regulacją głośności. Dzięki temu można łatwo dopasować domofon do wielkości pomieszczenia lub względem zasięgu, jaki ma zapewniać.

Hurtowania elektryczna MESKON-HURT to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór asortymentu. Domofony i wideodomofony (w tym unifon wielolokatorski) to rozwiązania, które zapewnią ci wygodę i funkcjonalność na lata.

    Aktualnie brak produktów spełniających wybrane kryteria.