zawartość koszyka (pusty)

Dom i ogród

Prace domowe i ogrodowe z MESKON-HURT to żaden problem! W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór narzędzi, urządzeń i akcesoriów, które pozwolą na wykonanie remontu czy realizację mniej zaawansowanych zadań. Po dokładnym przemyśleniu planu renowacji domu czy ogrodu, należy przystąpić do działania i zaopatrzyć się w niezbędny do tego sprzęt.

Oferujemy między innymi akcesoria i osprzęt ogrodowy (np. nóż do kosy spalinowej, łańcuch do piły łańcuchowej), narzędzia ogrodowe (w tym siekiery, tasaki, sekatory) oraz urządzenia ogrodowe (takie jak kosy, wykaszarki, nożyce, kosiarki ręczne i elektryczne) czy do grilla.

Hurtownia elektryczna MESKON-HURT posiada bogaty asortyment, w którym znajdą Państwo także narzędzia do układania płytek (skrobaki, ręczne przecinarki), narzędzie pneumatyczne (kompresory, pistolety do przedmuchiwania, pistolety lakiernicze, klucze udarowe), spawalnicze, do nawadniania, a także odstraszacze i łapki. Posiadamy urządzenia czyszczące (dmuchawy elektryczne, myjki ciśnieniowe, dysze) oraz wyposażenie warsztatu – plandeki, podnośniki, taśmy, pasy narzędziowe, pianki montażowe i akcesoria malarskie, takie jak pędzle, wałki, folie malarskie czy kuwety. Dzięki naszym produktom będziesz mógł samodzielnie przystąpić do prac naprawczych i konserwacyjnych.

Dzięki MESKON-HURT własnoręcznie wykończysz ogrodowy taras. U nas znajdziesz bogaty wybór ręcznych przecinarek do płytek ceramicznych, pilarki do glazury, krzyżyki dystansowe, skrobaki do fug, kółka tnące do glazury i wiele innych.

Widok:
 • porównaj

  organizer z regulowanymi przegrodami 84-110

  Producent: GRUPA TOPEX

  37.67 zł Brutto
  Dostępne:  sztuka
  loader
 • Polecane
  porównaj

  repero 1100 multimasa 310ml uszczelniająca

  Producent: ATAGOR

  48.44 zł Brutto
  Dostępne:  sztuka
  loader
 • Polecane
  porównaj

  rozgałęźnik na bębnie 340 2x32a/5 ip44 wyłącznik termiczny

  Producent: PAWBOL

  156.27 zł Brutto
  Dostępne:  sztuka
  loader
 • porównaj

  rozgałęźnik na bębnie zwijak 4xgz16a 250v ip44

  Producent: PAWBOL

  98.60 zł Brutto
  Dostępne:  sztuka
  loader
 • porównaj

  siekiera 600 g trzonek hickorowy 27-006

  Producent: GRUPA TOPEX

  42.90 zł Brutto
  Dostępne:  sztuka
  loader
 • porównaj

  zwijak bębnowy fi340 pusty ip44 b.1100

  Producent: PAWBOL

  70.85 zł Brutto
  Dostępne:  sztuka
  loader