zawartość koszyka (pusty)

Dom i ogród

Prace domowe i ogrodowe z MESKON-HURT to żaden problem! W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór narzędzi, urządzeń i akcesoriów, które pozwolą na wykonanie remontu czy realizację mniej zaawansowanych zadań. Po dokładnym przemyśleniu planu renowacji domu czy ogrodu, należy przystąpić do działania i zaopatrzyć się w niezbędny do tego sprzęt.

Oferujemy między innymi akcesoria i osprzęt ogrodowy (np. nóż do kosy spalinowej, łańcuch do piły łańcuchowej), narzędzia ogrodowe (w tym siekiery, tasaki, sekatory) oraz urządzenia ogrodowe (takie jak kosy, wykaszarki, nożyce, kosiarki ręczne i elektryczne) czy do grilla.

Hurtownia elektryczna MESKON-HURT posiada bogaty asortyment, w którym znajdą Państwo także narzędzia do układania płytek (skrobaki, ręczne przecinarki), narzędzie pneumatyczne (kompresory, pistolety do przedmuchiwania, pistolety lakiernicze, klucze udarowe), spawalnicze, do nawadniania, a także odstraszacze i łapki. Posiadamy urządzenia czyszczące (dmuchawy elektryczne, myjki ciśnieniowe, dysze) oraz wyposażenie warsztatu – plandeki, podnośniki, taśmy, pasy narzędziowe, pianki montażowe i akcesoria malarskie, takie jak pędzle, wałki, folie malarskie czy kuwety. Dzięki naszym produktom będziesz mógł samodzielnie przystąpić do prac naprawczych i konserwacyjnych.

Dzięki MESKON-HURT własnoręcznie wykończysz ogrodowy taras. U nas znajdziesz bogaty wybór ręcznych przecinarek do płytek ceramicznych, pilarki do glazury, krzyżyki dystansowe, skrobaki do fug, kółka tnące do glazury i wiele innych.

Widok:
 • Siekiera 600 g trzonek hickorowy 27-006
  porównaj
  42.90 zł Brutto
  Dostępne: 1  szt.
  loader
 • Organizer z regulowanymi przegrodami 84-110
  porównaj
  37.67 zł Brutto
  Dostępne: 1  szt.
  loader
 • REPERO 1100 MULTIMASA 310ml USZCZELNIAJĄCA
  Polecane
  porównaj
  48.44 zł Brutto
  Dostępne: 9  szt.
  loader
 • B1101R.jpg
  porównaj
  86.33 zł Brutto
  Dostępne: 6  szt.
  loader
 • Zwijak bębnowy fi340 pusty IP44 B.1100
  porównaj
  70.85 zł Brutto
  Dostępne: 2  szt.
  loader
 • Rozgałęźnik na bębnie 340 2X32A/5 IP44 wyłącznik termiczny
  Polecane
  porównaj
  156.27 zł Brutto
  Dostępne: 2  szt.
  loader