zawartość koszyka (pusty)

Do ciągłego ruchu

Oferujemy Państwu przewody elektryczne do ciągłego ruchu, giętkie w izolacji gumowej, giętkie w izolacji polwinitowej PVC, rozruchowe do akumulatora, spawalnicze, spiralne oraz suwnicowe i dźwigowe. Kable i przewody przeznaczone do ruchu cechują się dużą elastycznością i giętkością, a ich izolacje są bardzo odporne. Znajdą swoje zastosowanie do ogólnego przeznaczenia przyłączania odbiorników, takich jak sprzęt gospodarstwa domowego. Elastyczny przewód elektryczny może być używany w pomieszczeniach domowych, biurach i kuchniach do mocowania takich urządzeń jak lampy czy odbiorniki radiowe.

Hurtownia elektryczna MESKON-HURT zapewnia bogaty wybór kabli i przewodów łączących źródło energii z odbiornikami elektrycznymi. Wśród nich znajdziemy m.in. kable do ciągłego ruchu, giętkie oraz kable spiralne. Rodzaj kabla możemy wybrać w zależności od wymaganej elastyczności i giętkości przewodu, a także zastosowanego odbiornika czy odpowiedniej długości. Hurtownia elektryczna MESKON-HURT oferuje przewody giętkie w izolacji gumowej oraz w izolacji polwinitowej PVC. Kable spiralne cieszą się popularnością ze względu na wygodę stosowania. Kabel elektryczny spiralny w stanie nierozciągniętym zajmuje mało miejsca i nie plącze się. Wśród dostępnych w naszej ofercie przewodów elastycznych mamy przewody elektryczne bębnowe, które są wytrzymałe na wielokrotne rozwijanie i zwijanie kabla z bębna oraz na duże obciążenia wzdłużne.

Przewody elektryczne spawalnicze mają elastyczne gumowe osłony, które cechują się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych, światła, tlenu, gazu osłonowego i oleju. Mogą być stosowane zarówno w przydomowym garażu, jak i w dużych firmach. Oferujemy także awaryjne przewody rozruchowe do akumulatora wraz z metalowymi zapięciami. Warto jest zwracać uwagę na materiały, z których wykonany jest kabel elektryczny, jego grubość, a także jakość mocowań.

W MESKON-HURT oferujemy najwyższej jakości kable i przewody do odbiorników ruchomych, zarówno w gospodarstwie domowym (lampy, sprzęt domowy) i przydomowych warsztatach, jak i do zastosowań przemysłowych.

 

 

    Aktualnie brak produktów spełniających wybrane kryteria.