zawartość koszyka (pusty)
Polecane

Detektor FAZER 777 próbnik tester napięcia prądu


27.99 zł Brutto
loader
Dostępne:  szt.
Czas realizacji:
24h
Producent: SUNCO ELECTRONICS
Kod producenta: N.FAZER 777_

Dostępność w oddziałach

zamknij


Próbnik elektroniczny detektor 500V tester napięcia prądu Fazer777

Fazer 777 detector to jednobiegunowy wielofunkcyjny próbnik elektryczny z sygnalizacją optyczną i akustyczną.

Dane techniczne:
Bezkontaktowe wykrywanie napięcia: tak
Jednobiegunowy wskaźnik fazy: tak
Kategoria bezpieczeństwa: CAT II
Ochrona przeciwprzepięciowa: tak
Pomiar rezystancji [Ohm]: 1
Rodzaj testu: 1-biegunowy
Wskaźnik ciągłości: Akustyczny
Wskaźnik napięcia: LED
Zakres pomiarowy dla testu ciągłości [kOhm]: 1
Zakres pomiarowy dla testu ciągłości [kOhm] do: 1
Zakres pomiarowy dla testu ciągłości [kOhm] od: 1
Zakres pomiarowy napięcia [V]: 500
Zakres pomiarowy napięcia [V] do: 499
Zakres pomiarowy napięcia [V] od: 60
Zasilanie: Bateria (akumulator)

FAZER 777 DETECTOR przeznaczony jest do wykonywania podstawowych testów instalacji elektrycznych 220V/380V, instalacji samochodowych i innych instalacji elektrycznych. Fazerem 777 sprawdzić można również poprawność pracy urządzeń elektrycznych. W elektronice Fazer 777 pozwala miedzy innymi wykrywać 0/1 oraz pozwala sprawdzić, czy rezystor, kondensator, dioda i tranzystor nie są uszkodzone. Fazerem 777 sprawdzić można również poprawność pracy urządzeń elektrycznych.
W elektronice Fazer 777 pozwala miedzy innymi wykrywać 0/1 oraz pozwala sprawdzić, czy rezystor, kondensator, dioda i tranzystor nie są uszkodzone. Niezastąpioną funkcją Fazera 777 jest wykrywanie napięcia zmiennego ('~') bez potrzeby dotykania obiektu.
Fazer pozwala na wykrycie przewodów biegnących w ścianach na głębokości do 50 cm jak również wykryć 'FAZĘ' wszędzie tam gdzie niemożliwy jest bezpośredni kontakt. Łatwe jest również wykrycie pęknięcia przewodu w izolacji. Regulacja czułości detekcji pozwala na wykrycie napięcia z odległości od 0,3 cm do 50 cm w zależności od warunków zewnętrznych.
Przyrząd nie posiada wyłącznika zasilania. Fazer pobiera prąd tylko w momencie pomiaru. Precyzyjna, dopracowana konstrukcja układu procesora Fazera pozwala na zapewnienie bardzo małego zużycia energii. Alkaliczne baterie LR44 zapewniają przeprowadzenie ponad 10000 wskazań. Zasilanie: trzy baterie alkaliczne LR44, AS44 lub zamienniki. Baterie umieszczone są pod pokrywą znajdującą się na spodzie Fazera. Odchyl lekko do góry pokrywę baterii. Wysuń pokrywę w kierunku bolca pomiarowego. Wymień baterie na nowe. Wymagana jest prawidłowa polaryzacja '+' i '-'. Oznaczenie widoczne jest wewnątrz komory baterii.