zawartość koszyka (pusty)

Artykuły biurowe

W biurze spędzamy bardzo dużo swojego czasu. Oprócz zadbania o wielkość pomieszczenia, pojemność szaf czy ergonomię krzesła, powinniśmy zwrócić uwagę na użyteczne akcesoria elektroniczne, które uprzystępniają pracę z urządzeniami elektrycznymi.

Hurtownia elektryczna MESKON-HURT proponuje Państwu artykuły elektryczne, które usprawnią korzystanie z domowego czy firmowego biura. Są to między innymi lampki biurkowe, niezbędne do komfortowej pracy po zmroku. Posiadamy uniwersalne listwy zasilające i przedłużacze o różnej długości, kolorach i ilości gniazd. Dzięki temu podłączą Państwo bezproblemowo wszystkie niezbędne komputery, urządzenia biurowe czy telefony.

Naszą najobszerniejszą kategorią są gniazda zasilające w postaci bloków instalowanych w meblach np. do wpuszczenia w blat, z gniazdami elektrycznymi i USB. Dzięki różnym formom i kolorom możliwe jest dobranie idealnego rodzaju wykończenia do powierzchni danego mebla i reszty instalacji elektrycznej. W połączeniu ze sprawnie poprowadzonym systemem zarządzania kablami, bloki zasilające znacznie zwiększają komfort użytkowania biurowych urządzeń elektronicznych – gniazdka mamy pod ręką i nie musimy sięgać pod stół aby np. naładować telefon.

W naszej ofercie znajdą Państwo również akcesoria biurowe, między innymi projektory, ołówki do szkła czy stolarskie, pisaki do oznaczników, torby i akcesoria komputerowe.

    Aktualnie brak produktów spełniających wybrane kryteria.